KarşılaşmaTahminOran%
Real Betis - BarcelonaMS 21.5436.87%
Manchester United - Nottingham ForestMS 11.2544.38%
AS Roma - CremoneseMS 11.3156.9%
Nantes - MarsilyaMS 21.5027.2%
RC Lens - NiceMS 11.4947.73%
Lille - ClermontMS 11.3835.3%
Lyon - BrestMS 11.3041.1%
Mainz - Bayern MünihMS 21.2823.32%
Rennes - StrasbourgMS 11.3840.57%
Toulouse - TroyesMS 11.4232.55%
Adana Demirspor - FenerbahçeMS 21.8327.53%
Konyaspor - İstanbulsporMS 11.3140.53%
Real Madrid - ValenciaMS 11.2353.11%
Alba Berlin - AS Monaco164,5 Üst1.4718.92%
Cheongju KB Stars (K) - Bucheon Hana (K)139,5 Üst1.6150.23%
Alba Berlin - AS Monaco82,5 Üst1.4721.31%
Ratiopharm Ulm - Bursaspor164,5 Üst1.4719.19%
Alba Berlin - AS MonacoMS 21.4415.96%
Real Madrid - Panathinaikos159,5 Üst1.4613.7%
Tropang Giga - Road WarriorsİY 21.8015.97%
Ratiopharm Ulm - Bursaspor81,5 Üst1.4628.91%
Tropang Giga - Road Warriors216,5 Üst1.5213.97%
Real Madrid - Panathinaikos79,5 Üst1.4412.19%
Dijon Basket - Strasbourg164,5 Üst1.6143.39%
Ratiopharm Ulm - BursasporMS 11.9010.5%
BC Astana - Ts. Minsk145,5 Üst1.6627.41%
Satya Wacana LBC - Rans Pik Basketball Club134,5 Üst1.6120.28%
Frankfurt - MLP Academics Heidelberg166,5 Üst1.5327.5%
Cheongju KB Stars (K) - Bucheon Hana (K)76,5 Üst1.6117.89%
BC Astana - Ts. Minsk143,5 Üst1.5112.29%
Cheongju KB Stars (K) - Bucheon Hana (K)140,5 Üst1.7018.38%
Satya Wacana LBC - Rans Pik Basketball Club135,5 Üst1.7019.58%
Evos Thunder Bogor - Tangerang Hawks129,5 Üst1.5417.86%
Dewa United Surabaya - Bumi Borneo153,5 Üst1.6016.01%
Dewa United Surabaya - Bumi BorneoMS 11.5526.33%

En Çok Para Yatırılan Maçlar - iddaa Top 10

İddaa sisteminde kimin, hangi maça ne kadar yatırım yaptığı, hangi maçın popüler olduğu gibi bilgiler, karar verirken daha doğru parametreleri kullanmanızı sağlayacaktır. iddaa'da en çok oynanan maçlar, genellikle çok yüksek getirisi olan maçlar elbette değildir. En çok oynanan maçlar, genellikle oranları birbirine yakın maçlardır ki, zaten rakipler arasında ciddi bir seviye farkı olmaz. Sürprizlerin kimi zaman ciddi rakamlar kazandırdığı bu maçların analizini yaparak kararınızı verebilirsiniz. Elbette bunun için doğru adresi bizim sitemiz olacaktır. Avrupa’da en çok oynanan maçlar ve Türkiye’de en çok oynanan maçlar, sitemizde sizler için anlık olarak izlenip raporlanmaktadır.

iddaa'da En Çok Oynanan Maçlar Nasıl Tespit Edilir?

iddaa-top10

iddaa'da en çok para yatırılan maçlar arayışlarınızda karşınıza pek çok kaynak çıkacak ve her birisi çoğunlukla tutarlı olmayan kaynaklardan aldıkları verileri size sunuyor olacaktır. Siz bunun yerine bizi tercih ederek top 10 listesinin en doğru haline kolayca ulaşabilirsiniz. Biz özel kaynaklardan aldığımız verileri sizler için doğrulayarak, mümkün olan en kesin sonuçları iletiyor ve kararlarınızın en doğru biçimde verilebilmesine yardımcı oluyoruz. iddaa hakkında bilmek isteyeceğiniz tüm verilere kolayca ulaşabildiğiniz sitemiz sizden hiçbir ücret talep etmiyor ve sınırsız kullanım imkanı sunuyor.

Spor Toto idaresi, iddaa istatistiklerini paylaşmaz. Dolayısıyla resmi kaynaklardan bu veriye erişebilmeniz mümkün değildir. Zaman zaman bazı maçlar için yapılan özel duyurular dışında iddaa'da en çok oynanan maçlar ancak özel kaynaklardan öğrenilebilir. Biz sizin için tüm kaynakları sorgulayıp oluşturduğumuz trend analiz sistemimiz kapsamında anlık olarak bu verilere ulaşabiliyor, sadece Türkiye’de değil, dünyada en çok oynanan maçlar analizini de hizmetinize sunuyoruz. Her ne kadar resmi makamlarca onaylanmıyor olsa da, sahip olduğumuz veriler, size genel bir fikir verebilmek için yeterli olacaktır. Bu sayede kuponunuzu yaparken daha bilinçli olabilirsiniz.

Kazanma Garantili En Çok Oynanan Maçlar Var Mıdır?

Hiçbir kurum veya kuruluş, kazanma garantili bir kupon vaadinde bulunamaz. Çünkü spor müsabakalarında en asimetrik oranlı maç dahi sürprize gebedir. Bu nedenle ne biz, ne de bir başkası size kazanma garantisi vaat edemeyiz. Burada edineceğiniz bilgi, kendi yapacağınız kuponun kararını vermekte size kaynak olacaktır ve iddaa'da en çok oynanan maçlar analizini yaparak daha doğru tahmin yapabilmenizi sağlayacaktır. Dünyanın hiçbir yerinde kazanma garantisi söz konusu değildir.